Wieści z Nordmaru

Gazetka Gothic Up

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-24 20:41:34

Arminas

Redaktor

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 58
Punktów :   

Karta zgłoszeniowa

Jak chcesz być w redakcji załóż nowy temat, a w nim wypełnij kartę zgłoszeniową. Tak ona wygląda

Nick:
Imię:
Przykładowa praca:
Ilość wolnego czasu:

Offline

 

#2 2008-03-25 01:51:47

Kraver Lynch

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: Karta zgłoszeniowa

Nick: Kraver Lynch
Imie: Adam
Przykladowa praca: krotki artykulik o Gothic 3
Dlugo wyczekiwana trzecia odslona serii Gothic okazala sie niestety klapa.
Na rynek wyszla gra ukonczona jedynie w polowie, jak to stwierdzaja niektorzy z fanow sagii.
Szczegolnie w oczy rzuca sie brak konsekwencji historii, plynacych z poprzednich czesci oraz drastyczne ciecia fabuly, psujacy klimat gry.

- Po dlugim okresie wyczekiwania moim oczom ukazala sie gra nie przypominajaca pod zadnym wzgledem poprzednich czesci - zali sie jeden z nich.

Nie jest to jedyny przyklad niezadowolengo klienta. Skargi i niezadowolenia plyna z calego swiata. Powod jest jeden...niedopracowanie.
Do rak graczy wypuszczony zostal produkt ukonczony jedynie w polowie.
Po wypuszczeniu gry na rynek, firma Piranha Bytes zbankrutowala, tracac tym samym prawa do gry.
Co najciekawsze, wszelkie patche poprawiajace wydajnosc produktu wyszly z rak fanow, a nie producentow.

Problemow jest wiele i nie sposob wymienic wszystkich.

- Kupilem specjalnie nowy komuter, by spokojnie moc nacieszyc sie gra, mylilem sie jednak - skarzy sie kolejny fan.
Optymalizacja gry jest straszna, i potrafi "ciac sie" nawet na komputerch nowej generacji.

Wglebiajac sie w sama gre mozna dostrzec niedociagniecia fabuly, grywalnosci i samego klimatu, zastapionego cukierkowa grafika.
Obietnice ludzi ze studia PB okazaly sie klamstwem, kiedy to zapewniano graczy o powrocie do pierwszej odslony, czyli mroku i tajemniczosci.

Opierajac sie na opiniach graczy stwierdza sie rowniez, ze usuniecie gildii i systemu zadan rowniez mija sie rowniez z celem.

- Nie moge spokojnie dolaczyc do gildii, rownoczesnie mam mozliwosc pracy dla orkow i buntownikow. Cos tu jest nie tak - z takimi slowami spotkac sie mozna bardzo czesto.

Ludzie, ktorzy w nadzieji na cud zakupili G3 zawiedli sie na nim.

- Wyrzucilem po prostu pieniadze w bloto - takie slowa potwierdzaja zaistniala sytuacje.

Po tym incydencie fani kultowej gry patrza z przymruzeniem oka na prace nad kolejna odslona gry, tym razem jednak przez inna firme.
Jest to szansa na odratowanie gry, jednak nikt nie wie, czego dokladnie sie spodziewac.



(Przepraszam za brak polskich znakow, jestem w Niemczech)

Ilosc wolnego czasu: znajde chociaz godzinke dziennie, wiec problemu z brakiem czasu nie ma)

Offline

 

#3 2008-03-25 08:52:33

Vergil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Karta zgłoszeniowa

No, już jestem :P
Przykładowa praca to Bugi w GUP, pisałem
Nick: Vergil
Imię: Dominik
Przykładowa praca: Bugi (na gup Ci pisałem)
Ilość wolnego czasu: do 6 godzin dziennie z przerwami ; p

Offline

 

#4 2008-03-25 09:09:06

Prince of Persia

Wyszukiwacz

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: Karta zgłoszeniowa

Nick: Prince of Persia (PoP)
Imię: Tomek
Przykładowa praca:  Według portalu derStandard.at , który powołuje się na informacje uzyskane w wywiadzie z jednym z wysokich przedstawicieli wydawcy gier Gothic firmy JoWood Albertem Seidlem. Premiera informacje Gothic 4 , nad którą pracuje studio Spellbound została nieoficjalnie ogłoszona na rok 2009.

Znalazłem tą informacje tutaj. Potwierdzam tym że jestem wyszukiwaczem w Gazetce Gothic.

Ilość wolnego czasu: Raczej dużo na kompie siedzę prawie 6 godzin dziennie. Z tego powodu nie mogę właczać kompa w środe (choc czasami mi się uda).

Offline

 

#5 2008-03-25 09:17:56

Nameless

Wyszukiwacz

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Karta zgłoszeniowa

Nick:Nameless
Imię: Bartek
Przykładowa praca:mam jeszcze raz wrzucać to rozmowę z sb? poza tym zawsze mogę jakiś artykulik napisać, np. jak pójść do GD na 6 poziomie z 10 many magiem ; p
Ilość wolnego czasu: podobnie jak Kraver, znajdę godzinę dziennie.

Offline

 

#6 2008-03-25 09:21:48

Arminas

Redaktor

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 58
Punktów :   

Re: Karta zgłoszeniowa

Wy wszyscy już jesteście w redakcji :P... Ten topic jest dla tych co chcą do nas dołączyć :P.

Offline

 

#7 2008-03-25 18:59:00

Prince of Persia

Wyszukiwacz

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: Karta zgłoszeniowa

Lol xD. Tak myślałem ale jak KL i Vergil złozyli podania to ja też :P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seriousninjas.pun.pl www.gra-wladca-pierscieni.pun.pl www.bolestasoft.pun.pl www.internat.pun.pl www.czpim.pun.pl